Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wymianka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wymianka. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 21 listopada 2021

Wymianka karteczkowa na Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

 Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji Katarzyna (Krzyżykowe szaleństwo) zorganizowała zabawę, w której do wylosowanej osoby wysyłamy kartkę z pozdrowieniami. W tym napiętym czasie tak miłe gesty nabierają innego wymiaru. 

Kartkę, którą widzicie poniżej przysłała do mnie Hania (Rękodzieło Hanulka).

Dziękuję Haniu za piękne życzenia i wspaniałą kartkę.


Moja kartka powędrowała do Teresy (Teresa i jej prace), dla której wybrałam motyw lawendy.


To była bardzo miła wymiana, pełna ciepłych słów. Przy okazji dziękuje Katarzynie za zorganizowanie zabawy i pozdrawiam Wszystkich odwiedzających mój blogowy zakątek :) 💗

piątek, 21 sierpnia 2020

Kotka elegantka

 Przyszedł czas na pokazanie kolejnego ukończonego haftu. Tym razem zabrałam się za zestaw od Kasi z bloga Krzyżykowe szaleństwo. Otrzymałam go w zabawie "Podaj dalej", za który Kasi bardzo dziękuję.

Pisałam o tym w tym poście <tu>. 

Teraz widzę, jak ten czas szybko leci! A miałam go naszykowanego na wierzchu mojej "górki" do wyhaftowania. 

Niech Was nie zmyli mały rozmaz kici. Haft składa się z 39 kolorów i sporej ilości półkrzyżyków. 

Bardzo miło się go wyszywało i będzie kojarzył mi się z tegorocznymi wakacjami.

Tak mi się podoba, że sfotografowałam go ze wszystkich stron ;-)


Zanim zaproszę Was do galerii zdjęć, zobaczcie jaki niespotykany kolor ma storczyk, który właśnie zakwitł:



Kicia elegantka ;-)









piątek, 31 lipca 2020

Wakacyjny haft

Korzystając z wolnego czasu zabrałam się za zestaw, który otrzymałam w prezencie od Kasi z bloga "Krzyżykowe szaleństwo" . Już dawno podobał mi się ten wzór, ale ciągle brakowało mi czasu. Teraz, korzystając z urlopu, skończyłam haft z angielską budką pocztową i zajęłam się nowym projektem. Na Inastagramie pokazywałam Wam moje pierwsze krzyżyki w tych hafcie, teraz pozostał mi tylko kapelusz. Ale wszystko co dobre, szybko się kończy. Za chwilę trzeba będzie wrócić do pracy i czas wolny skurczy się... Ale pozostańmy jeszcze przez chwilę na wsi, wśród zieleni i śpiewu ptaków z dala od koranowirusa i tłumów ludzi.

Haft prezentuj się dzisiaj tak:




W tym roku hortensje bukietowe późno zakwitły, ale jak pięknie:



A na polach już żniwa :)


Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i miło spędzacie czas.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do obejrzenia starszych postów, tu zobaczycie jak przebiegły moje ubiegłoroczne wakacje ;-)  < kliknijtu>💗

niedziela, 22 grudnia 2019

Wymianka karteczkowa Boże Narodzenie 2019

Jak co roku Kasia z bloga Krzyżykowe szaleństwo zorganizowała wymiane kartek na Boże Narodzenie.


Na tę okazję przygotowałam kartkę haftowaną na granatowej kanwie. Już kiedyś wyszywałam ten wzór i bardzo podoba mi się cała ta seria. Wcześniej na moim blogu widzieliście śnieżynkę z tej kolekcji (klik tu).

Wzór pochodzi z pierwszego numeru gazety "Twórcze inspiracje". W serii są dwa wzory ze śnieżynkami, jedna z choinką i jedna z kościółkiem. Ten ostatni właśnie powędrował na wymiankową kartkę. Mam nadzieję, że spodoba się Obdarowanej :)

Moją parą w wymiance była Marta prowadząca bloga "Nitką i igłą malowane" .

Kartka dla Marty:



Wzór: Twórcze inspiracje Nr. 1 /2012 
Kanwa: granatowa aida 14ct
Muliny: Ariadna

W ramach wymiany dostałam taką przepiękną kocią kartkę od Marioli z Krzyżykowego szału 

Mariolu bardzo Ci dziękuję za życzenia i przepiękną kartkę. Uwielbiam i koty i pyszną herbatę i sprawiłaś mi ogromna radość. Dziękuję :-)

A oto kartki z życzeniami, która przywędrowały do mnie:

  Pewnie domyślacie się, kto takie bombeczki tworzył w tym roku - tak to Kasia prowadząca bloga "Krzyżykowe szaleństwo"
Kasiu dziękuję Ci za pamięć i życzenia :)

Kolejna od Meni ( Mój robótkowy relaks) z uroczą myszką


Granatowa, skrząca się i przypominająca jak wygląda mróz od Magdy z Nitek Ariadny


Bardzo dziękuję za pamięć, życzenia i piękne kartki, które jak co roku zdobią regał. Muszę się przyznać, że wszystkie kartki przechowuję i w ciągu roku jeszcze podziwiam 💗