Jak co roku Kasia z bloga
Krzyżykowe szaleństwo zorganizowała wymiane kartek na Boże Narodzenie.
Na tę okazję przygotowałam kartkę haftowaną na granatowej kanwie. Już kiedyś wyszywałam ten wzór i bardzo podoba mi się cała ta seria. Wcześniej na moim blogu widzieliście śnieżynkę z tej kolekcji (
klik tu).
Wzór pochodzi z pierwszego numeru gazety "Twórcze inspiracje". W serii są dwa wzory ze śnieżynkami, jedna z choinką i jedna z kościółkiem. Ten ostatni właśnie powędrował na wymiankową kartkę. Mam nadzieję, że spodoba się Obdarowanej :)
Moją parą w wymiance była Marta prowadząca bloga
"Nitką i igłą malowane" .
Kartka dla Marty:
Wzór: Twórcze inspiracje Nr. 1 /2012
Kanwa: granatowa aida 14ct
Muliny: Ariadna
W ramach wymiany dostałam taką przepiękną kocią kartkę od Marioli
z Krzyżykowego szału
Mariolu bardzo Ci dziękuję za życzenia i przepiękną kartkę. Uwielbiam i koty i pyszną herbatę i sprawiłaś mi ogromna radość. Dziękuję :-)
A oto kartki z życzeniami, która przywędrowały do mnie:
Pewnie domyślacie się, kto takie bombeczki tworzył w tym roku - tak to
Kasia prowadząca bloga
"Krzyżykowe szaleństwo"
Kasiu dziękuję Ci za pamięć i życzenia :)
Kolejna od
Meni (
Mój robótkowy relaks) z uroczą myszką
Granatowa, skrząca się i przypominająca jak wygląda mróz od
Magdy z
Nitek Ariadny
Bardzo dziękuję za pamięć, życzenia i piękne kartki, które jak co roku zdobią regał. Muszę się przyznać, że wszystkie kartki przechowuję i w ciągu roku jeszcze podziwiam 💗