piątek, 8 listopada 2019

Powrót do peonii

Korzystając z wolnego popołudnia zabrałam się za haftowanie peonii. Doszłam do połowy liścia i ... zabrakło mi muliny. Więc koniecznie muszę odwiedzić pasmanterię :)
Mam nadzieję, że w najbliższy weekend uda mi się znaleźć trochę czasu na swoje hobby i podgonić trochę haft.
A tymczasem za oknem już prawdziwa jesień, chłodno i wilgotno... Ratują mnie ciepła herbata z cytryną i zapachowe świece. A Wy jak umilacie sobie ten jesienny czas??Pozdrawiam serdecznie 💗

8 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za postępy w zielniku. Ja jesień umilam kanapkami z czosnkiem, herbatą z tartym imbirem i pikantnym gorzkim kakao. Jakoś trzeba bronić wątłą odporność przed wirusami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To bude krásna pivoňka, veľmi mám rada tieto kvietky :-)
  Pekný víkend,
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam te wzory, jeszcze trochę i będzie piękny kwiat. Dłuższe wieczory, to jest trochę więcej czasu na czytanie i na siłownię ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym napisać, że na jesienne wieczory jest najlepszy haft w dłoni, ale ostatnio w ogóle brakuje mi czasu na hobby, więc zostaje tylko herbata :)
  Chciałabym Cię trochę ponaśladować ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam lubię jesień za brak obowiązków na podwórzu.
  A na chandrę najlepsza jest igła w palcach.
  Jeśli herbata,to tylko rano i z imbirem.

  OdpowiedzUsuń
 6. herbata z cytryną i miodem, do tego jakiś jazz w tle, kot na kolanach i można haftować :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja osobiście uwielbiam jesień, kocham jak wcześnie robi się ciemno i można się schować szybko pod kocem z haftem w ręku i pyszną herbatą :o) Cudowny haft, z niecierpliwością czekam na finał.

  OdpowiedzUsuń